En viss Leo Messi har flyttat till PSG och det svenska transferfönstret har stängt så här kommer ett gäng fräscha övergångar:
- Leo Messi klar för PSG
- Kristoffer Nordfeldt klar för AIK
- Martin Olsson klar för Malmö FF
- Ismael Diawara klar för Malmö FF
- Bernardo Vilar klar för IFK Göteborg
- Matko Kurtulus klar för Hammarby
- Aslak Fonn Witry klar för AZ
Kontraktsförlängningar samt CA/PA uppdaterade såklart. Detta och mycket mer finns såklart med i senaste FMSU!
För att aktivera det tyska och japanska landslaget så ber jag er ta bort filerna som heter “fake.Inc” och “nleague.Inc”.
Ladda ner filen och placera den här:
PC: Sports Interactive/FM21/Editor Data
Mac: Tryck på “Gå” i startmenyn, håll inne alt-knappen. Sedan: Bibliotek/Application/Sports Interactive/Football Manager 2021/Editor data
https://www.mediafire.com/file/bvi92zk6r5x4okh/FMSU.fmf/file
Är Filip Örnblom klar för GAIS?
För att aktivera det tyska och japanska landslaget så ber jag er ta bort filerna som heter “fake.Inc” och “nleague.Inc”.
Var tar du bort dessa filer?
Windows
Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\football manager 2021\data\db\1200\lnc\all
Mac
[username]>library>Application support>Steam>steamapps>common>football manager 2021>data>db>1200>lnc>all